55yu4p116ex0yphlt9dkbpnbgn2y3n27777k7zjxikt2h--uccufnjjlqhzugvflcv23jxg11t4n5w5evu2fs69ihty-xkm0bunhbsmd916lbk9kzsphbuy97zqhict0
Kurumsal

KLEBTH kurulduğu günden itibaren; dinamik yapısını güçlü tutarak etik değerlerden ve şeffaflıktan ödün vermeden faaliyet gösterdiği alanda her zaman en yüksek kaliteyi hedefler. Metal, ahşap, inşaat, sektörlerine yönelik yüksek kalitede endüstriyel yapıştırıcılardan ve sızdırmazlardan   oluşan ürün yelpazesiyle profesyonel uygulayıcılara hizmet vermekte ve Güncel mimari, aynı zamanda ekolojik değişimleri yakından takip ederek partnerlerinin projelerinde fark yaratmalarına katkı sağlamaktadır.

Projeleriniz her ne olursa olsun, yapıştırma ve sızdırmazlık konularında en iyi sonucu; KLEBTH kalitesi garanti eder.

KLEBTH bağımsız denetleme kuruluşlarının, yanı sıra IFT Rosenheim Testing Institute - DIN Deutsches Institut für Normung tarafından gerekli endüstri normlarına göre sertifikalandırılmış inovatif ürünleri ile partnerlerinin endüstriyel ihtiyaçlarına; “örneğin yüksek su dayanımı, yüksek ısı dayanımı, çok güçlü kopma mukavemeti, üstün sızdırmazlık vb” yönelik çözümler sunar.

Partnerlerimizle doğru ve yakın temas, Ar-Ge - Ür-Ge, deneme aşamaları, mühendislik ve pazarlama stratejilerimiz ile partnerlerimizden aldığımız gücü yine partnerlerimizle paylaşarak, üretim safhasından montaj süreçlerine eşlik eden uzun vadeli işbirlikleri yaratmak iş kültürümüzün vazgeçilmez unsurudur.

Amacımız;

İnovatif profesyonel ürünlerimiz ve kaliteli servis hizmetimiz ile partnerlerimizin iş potansiyelini yükseltmelerine katkı sağlamak ve memnuniyetlerini kazanmaktır.

Vizyonumuz;
Yüksek kalite, çevreci ve rekabetçi ürün çeşitliliğimiz ile ihtiyaçlara ve koşullara göre çözüm üreterek değer yaratmak, müşterilerimizin vazgeçilmez partneri olmak üzerine kurgulanmıştır.